Güle Güle Diego Rossi

 Güle Güle Diego Rossi
Okunuyor Güle Güle Diego Rossi

Fenerbahçe’nin yıldızı Diego Rossi’ye Güney Amerika ekiplerinden teklifler gelmeye devam ediyor.

Fenerbahçe’de Diego Rossi’ye talip yağıyor. Yeni sezon öncesinde Brezilya ekiplerinden birçok teklif alan Sarı-Lacivertlilerin kapısını bir kez daha çaldı. Diego Rossi için sunulan rakam bu kez 8 milyon euro olurken, Fenerbahçe’nin isteği ise bu rakamın yüzde 50 daha fazlası oldu.

DIEGO ROSSI TRANSFERİNE DAİR ALİ KOÇ’TAN DA AÇIKLAMA GELMİŞTİ

Sarı-Lacivertlilerin sezon başında 5,5 milyon euro ödeyerek bonservisini aldığı Diego Rossi, Güney Amerika ekiplerinin kıskacında. Sezon başında oyuncu için birçok kulüp Fenerbahçe’nin kapısını çalmış ancak anlaşma sağlanamamıştı. Söz konusu temasları Ali Koç da doğrulamıştı.

DIEGO ROSSI İÇİN BU KEZ 8 MİLYON EUROYU MASAYA KOYDULAR ANCAK…

Ali Koç’un bizzat duyurduğu Diego Rossi hamlelerine dair yeni bir gelişme yaşandı. Brezilya’nın köklü ekiplerinden Flamego, Uruguaylı futbolcu için 8 milyon euroluk teklifle Fenerbahçe’nin kapısını çaldı. Sarı-Lacivertliler bu rakamı elinin tersiyle iterken Diego Rossi için istenen rakam da ortaya çıktı.

FENERBAHÇE YÜZDE 50 FAZLASINI İSTİYOR

Buna göre Fenerbahçe 5,5 milyon euroya bonservisini aldığı Diego Rossi için en az 12 milyon euro talep ediyor. Sarı-Lacivertliler bu rakamın altına oyuncusunu bırakmayı kesinlikle düşünmüyor.

61 MAÇTA 25 GOLE KATKI VERDİ

Güncel piyasa değeri 14 milyon euro olan Diego Rossi, Fenerbahçe forması altında çıktığı toplam 61 maçta 9 gol, 16 asistlik istatistik yakaladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın