Göztepe’de Yasin Öztekin gerçeği – Takımda kalıyor

 Göztepe’de Yasin Öztekin gerçeği – Takımda kalıyor
Okunuyor Göztepe’de Yasin Öztekin gerçeği – Takımda kalıyor

Spor Toto 1’inci Lig’de cumartesi günü deplasmanda Erzurumspor FK maçına çıkacak Göztepe’de kaptan Yasin Öztekin’in takımdan ayrılacağına yönündeki iddialar taraftarı ayağa kaldırdı.

DELE ALLİ’YE METİN TEKİN’DEN AĞIR SÖZLER

Beşiktaş’ın İngiliz yıldızı Dele Alli, beklentileri bir türlü karşılayamıyor. Teknik direktör Şenol Güneş’in de sırt çevirdiği Dele Alli için ünlü yorumcu Metin Tekin canlı yayında çok ağır ifadelerde bulundu. Metin Tekin, “Ondan futbolcu olmaz” diyerek İngiliz yıldızı eleştirdi.

Beşiktaş’a büyük umutlarla transfer edilen Dele Alli, siyah beyazlı takımdaki performansıyla hayal kırıklığı yarattı. Kariyerinde 100 milyon euro piyasa değerine kadar ulaşan ve İngilizlerin büyük umutlar beslediği Dele Alli, Beşiktaş’taki döneminde vasatı aşamadı. Teknik direktör Şenol Güneş’in sık sık basın önünde eleştirdiği İngiliz yıldız artık formayı da unutmuş durumda. Konu hakkında Vole yayınında açıklamalarda bulunan ünlü spor adamı Metin Tekin de isyan edenler arasına katıldı.

DELE ALLİ’YE METİN TEKİN’DEN AĞIR SÖZLER

Vole Teknik programında Dele Alli hakkında konuşan Beşiktaş ve Türk futbolunun efsane isimlerinden Metin Tekin, İngiliz oyuncunun vurdumduymazlığı hakkında eleştirilerde bulundu. Formasını, o pozisyonun oyuncusu bile olmayan Saiss’e kaptırdığından bahseden Metin Tekin, Dele Alli’den futbolcu olmayacağını söyledi.

Metin Tekin, Önder Özen ile birlikte yaptığı yayında, “Dele Alli’sin ve Türkiye Ligi’ne geliyorsun. Orta sahada Josef, Saiss, Salih Uçan, Kerem Atakan oynuyor ama sen oynamıyorsun. Ben Dele Alli’den futbolcu olacağını düşünmüyorum. Dele Alli oynamadığına isyan etmiyorsa ondan futbolcu olmaz” ifadelerini kullanarak İngiliz yıldızı yerden yere vurdu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın