Gözler Güven Yalçın’da

 Gözler Güven Yalçın’da
Okunuyor Gözler Güven Yalçın’da

Süper Lig’de mücadeleye vermeye devam eden Beşiktaş’ta Güven Yalçın rüzgarı esiyor…

Sivas maçında attığı 2 golle Kartal’a 3 puanı getiren Güven Yalçın, ilk 11’deki yerini bırakmıyor.

N’Koudou’nun sakatlığının sürmesi ve Larin’in de hazır olmamasına ek olarak yeni kontrat konusunda geri adım atmaması sonrası, Başakşehir’e karşı da sol kanatta forma Güven’in…

Teknik direktör Sergen Yalçın’ın gözüne girebilmek için yoğun mesai harcayan Güven, takımda peş peşe yaşanan sakatlıkların ardından doğan fırsatı iyi değerlendirdi. Sivasspor karşılaşmasına sol kanat hattında başlayan ve attığı 2 golle takımına zaferi getiren Güven, büyük beğeni kazandı.

Sezon sonuna kadar…

Ek olarak Larin’in yeni sözleşme görüşmelerinde Beşiktaş’ın teklif ettiği 1 milyon 650 bin Euro’luk teklifi geri çevirip menajeri aracılığıyla 2.5 milyon Euro’da ısrarcı olmasının ardından Kanadalı futbolcu, kadrodan hızla uzaklaşıyor. Tecrübeli futbolcu, ay sonuna kadar yeni kontrat konusunda yönetimle anlaşamazsa Larin sezon sonuna kadar kulübe oyuncusu olacak. Bu ihtimalin gerçekleşmesi halinde 8 artı 3 kuralını da göz önünde bulundurulduğunda görevin Güven’e geçmesi bekleniyor.

Zamlı sözleşmeyi kaptı

Siyah-Beyazlılar’dan yıllık 100 bin Euro maaş kazanan Güven Yalçın’ın sezon sonunda bitecek kontratı için Beşiktaş Yönetimi harekete geçmişti. 22 yaşındaki futbolcunun sözleşmesini uzatmak için girişimlere başlayan idareciler, oyuncunun maaşını da 300 bin Euro seviyesine çıkarma kararı aldı. Ta rafların, bu ay içerisinde yeni kontrat sürecini tamamlayıp imzaları atması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın