Golünü attı, kartal pençesi yaptı

 Golünü attı, kartal pençesi yaptı
Okunuyor Golünü attı, kartal pençesi yaptı

Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alan Wout Weghorts, Hollanda’nın Galler’i 2-1 yendiği maçta gol sevinciyle Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandırdı.

Hollanda’nın Galler’i 2-1 yendiği maçın uzatma dakikalarında galibiyet golüne imza atan Wout Weghorts, gol sevinciyle Beşiktaşlı taraftarları heyecanlandırdı.

Beşiktaş’ın gündemindeki Wout Weghorts dün akşam Hollanda’nın Galler’i 2-1 yendiği maçta son sözü söyledi. 90+4’te sol kenardan gelen ortaya düzgün bir uçan kafa vuruşu ile topu ağlara gönderdi. Takımını galibiyete taşıdı. Golü “kartal pençesi” yaparak kutladı.

Uzun süredir milli formadan uzak kalan Weghorst, “Bunun için uzun süre beklemek zorunda kaldım. Golümün yanı sıra oyunumdan da memnunum. Antrenörün de benden beklediği ikili mücadelelerde sağlam ve iyiydim. Sonunda bir forvet olarak gol atmanız ve farkı yaratmanız gerekiyor” dedi.

Hollanda Milli Takımı ile Katar’da yapılacak Dünya Kupası’nda yer almak istediğini açıklayan Weghorst, “Takım ve antrenör tarafından takdir edildiğimi hissediyorum. Rolümü biliyoru. Saha içinde ve çevresinde değerli olabileceğimi hissediyorum. Ayrıca, takım olarak güzel bir şeyler yapmak üzerinde çok çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın