Ghezzal için Son Durak: Taksit Mi, Peşin Mi?

 Ghezzal için Son Durak: Taksit Mi, Peşin Mi?
Okunuyor Ghezzal için Son Durak: Taksit Mi, Peşin Mi?

Yeni sezon için zaman kaybetmeden harekete geçen Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Geçen sezon çifte şampiyonlukta büyük pay sahibi olan oyuncularını kaybetmek istemeyen siyah-beyazlılar yoğun mesaide…

Bir süredir Rachid Ghezzal’ın transferini bitirmek için yoğun çaba sarf eden Kara Kartal mutlu sona çok yakın. Beşiktaş ile İngiliz ekibi Leicester City, Ghezzal pazarlığında el sıkıştı, iş ödemenin şekline kaldı.

BEŞİKTAŞ’TA EN BÜYÜK İSTEK

En büyük beklenti Valentin Rosier ve Rachid Ghezzal koridorunun bozulmaması.

PEŞİN ÖDEME ŞARTI

Rosier için Sporting’le el sıkışan Kartal, Ghezzal için Leicester City ile temaslarını sürdürüyor. İngiliz ekibinin 3 milyon Euro bonservisi kabul ettiği ancak peşin ödeme şartı koştuğu ifade edildi.

“TAKSİT OLURSA 4 MİLYON EURO İSTERİZ”

Beşiktaş yönetimi bu rakamı taksitle ödemek isteyince İngilizler fiyat yükseltti. Leicester City yönetimi karşı teklif olarak olarak Beşiktaş’a, “Taksit olursa 4 milyon Euro isteriz” yanıtını verdi.

HEDEF, İSPANYA KAMPINA YETİŞTİRMEK

29 yaşındaki yıldızın menajeri Anouir Fazuli’nin yürüttüğü görüşmelerin bir süre daha devam etmesi bekleniyor. Hedef, Cezayirli oyuncuyu İspanya kampına yetiştirmek.

PERFORMANS

Rachid Ghezzal geçen sezon Beşiktaş’ta kiralık olarak forma giymiş ve Süper Lig’de 31 maçta 8 gol 17 asist üreterek unutulmaz bir performansa imza atmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın