Ghezzal için 5 milyon euro!

 Ghezzal için 5 milyon euro!
Okunuyor Ghezzal için 5 milyon euro!

Süper Lig’de yaptığı 13 asistle zirveyi yakalayan Rachid Ghezzal için Siyah-Beyazlılar harekete geçti. Sergen Yalçın’ın takımda kalması yönünde rapor verdiği Cezayirli futbolcu da İstanbul’da çok mutlu. Bu forma ile şampiyonluk hedefleyen yıldız futbolcu Beşiktaş’ta kariyerine devam etmek istiyor.

Sezon başında bedelsiz olarak kiralanan Ghezzal’ın yıllık ücretinin yarısını İngilizler ödüyor. Kartal, Premier Lig ekibiyle 1 senelik mukavelesi bulunan Ghezzal konusunda ilk etapta 5 milyon Euro’yu gözden çıkarmış durumda. Leicester City ile temasların başladığı öğrenilirken, Beşiktaş Yönetimi işi uzatmadan ön anlaşmaya varmak istiyor.

Sergen Yalçın’ın “Mutlaka bizimle kalsın” dediği Ghezzal için Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları, tüm şartları zorlayacak. 2018 senesinde Leicester City’nin 14 milyon Euro bonservis ödediği Ghezzal, Ada ekibinin yeni sezon planlamasında yer almıyor. Oyuncunun da Beşiktaş’ta devam etmekten yana fikir belirtmesi, Siyah-Beyazlılar’ın transferde elini güçlendiriyor

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın