Gedson Fernandes’e İstenen Rakam Belli Oldu

 Gedson Fernandes’e İstenen Rakam Belli Oldu
Okunuyor Gedson Fernandes’e İstenen Rakam Belli Oldu

Gedson Fernandes’in menajeri Jorge Mendes’in partnerlerinden Ahmet Bulut, Galatasaray’ın gündemindeki oyuncuyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

Galatasaray’ın kadrosuna katmak için mesai harcadığı Gedson Fernandes’in Türkiye’de oynamak istediğini belirten Ahmet Bulut şu ifadeleri kullandı:

“Gedson için şu an erken. Büyük ihtimalle transfer olacak. Benfica’dan ayrılacak. Benim gönlümden geçen Türkiye’ye gelmesi. Bilemezsiniz. İngiltere’de bir kulüp çıkar belki çok büyük para verir. Gedson burada çok mutluydu. Burada oynamak da istiyor. Burada iyi oynadı. Kulübü son güne kadar bekledi ve maalesef vermedi. Hoca da oynatmadı Benfica’da. 1.5 yıllık sözleşmesi var. Bu devre arasında satmaları lazım para kazanmak için. Daha kasım ayındayız. Ocak ayına çok var. Sezon başında Gedson Galatasaray’a transfer olabilirdi. Benfica satmak istemedi.

2-3 MİLYON

Haberlerde çıkan rakamlar değişebilir. Kime göre, neye göre 8. Belki 2-3 milyona bitecek. Ne kadar az olursa o kadar iyi. Çoğu haberler doğru değil. X kulüp 20 milyona vermeye hazır. Bir kulüp teklif yapmadan önce kimseye söylemez. Yaptıktan sonra da kimseye söylemezler, bu gizlidir.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın