Gedson Fernandes Fenerbahçe derbisinde kadroda!

 Gedson Fernandes Fenerbahçe derbisinde kadroda!
Okunuyor Gedson Fernandes Fenerbahçe derbisinde kadroda!

Sarı kırmızılı takım yeni transferi Fernandes’in PCR testlerinin negatif çıktığını açıkladı. Sağlık durumunda herhangi bir sıkıntıya rastlanmayan Gedson Fernandes, Fenerbahçe derbisinde kadroda olacak. Portekizli yıldıza Fatih Terim’in görev vermesi halinde ilk maçı Fenerbahçe derbisi olacak. Galatasaray’da ayrıca tüm takım Perşembe günü koronavirüs testine girecek.

Galatasaray Kulübü, Benfica’dan alınan ve ambulans uçakla Türkiye’ye getirilen yeni transfer Gedson Fernandes’in PCR testlerinin negatif çıktığını negatif çıktığını ve oyuncunun hastaneden taburcu edildiğini açıkladı. Sabah.com.tr’nin özel haberine göre Galatasaray’ın yeni transferi Gedson Fernandes, Fenerbahçe derbisinde kadroda olacak. Fatih Terim’in görev vermesi halinde Fernandes, Fenerbahçe karşısında oynayabilecek.

PERŞEMBE GÜNÜ TÜM TAKIM TESTE GİRECEK

Sağlık durumunda bir sorun tespit edilmeyen Gedson Fernandes, Fenerbahçe derbisinde kadroda olacak. Portekizli oyuncunun Fatih Terim’in görev vermesi halinde ilk maçı Fenerbahçe derbisi olacak. Galatasaray’da ayrıca tüm takım Perşembe günü koronavirüs testine girecek.

İŞTE GALATASARAY’IN AÇIKLAMASI
Galatasaray Kulübü’nden Gedson Fernandes ile ilgili yapılan açıklama şöyle:

“21 Ocak 2021 tarihinde Covid 19 teşhisiyle tedavisi ve karantina süreci başlayan oyuncumuz Gedson Fernandes dün ambulans uçakla İstanbul’a getirilmiştir. Oyuncumuz havaalanından tedbir amaçlı sponsor hastanemiz Medical Park Bahçelievler’e götürülmüştür.

Hastanede geçen süre içerisinde alınan iki PCR testi de negatif sonuçlanan oyuncumuzun akciğer tomografisi ile kan testleri de normal olarak değerlendirilmiştir. Öğle saatlerinde taburcu edilen oyuncumuzun sağlık durumu ile ilgili bir sorun tespit edilmemiştir. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın