Galatasaraylı Ryan Donk’a Sürpriz!

 Galatasaraylı Ryan Donk’a Sürpriz!
Okunuyor Galatasaraylı Ryan Donk’a Sürpriz!

2016 yılından beri Galatasaray forması giyen  Ryan Donk, milli takımda oynama heyecanı yaşıyor. 34 yaşındaki Surinam asıllı deneyimli stoper, ülkesinin ulusal takımında forma giyecek.

Surinam Milli Takımı, Dünya Kupası ‘na katılım adına birkaç yıldır önemli bir atılım gerçekleştirdi. Surinam, şimdi ise önemli isimler konusunda ciddi haklar elde etti. Galatsaray’dan Ryan Donk  da milli takımda oynaması konusunda hak elde edilen isimlerden oldu.

Geçtiğimiz Ekim ayında Surinam, Donk’a milli takım kadrosunda yer vermek istemiş fakat bu talep,  FİFA tarafından reddedilmişti. Fanatik’in haberine göre, şimdi ise girişimler sonuç verdi ve Ryan Donk,  Kelvin Leerdam  ve Diego Biseswar’ın milli takımda oynaması adına hak elde edildi. Miquel Nelom ve  Mitcehell Donald Mitchell Donald konusunda da geçtiğimiz hafta girişimler olumlu sonuç vermişti.

Galatasaray’ın yıldızlarından Ryan Donk,  Hollanda’nın alt yaş gruplarında önemli görevler almış ve forma giymiş olsa da Surinam’ın girişimleri sonucunda 34 yaşında A milli takım forması ile mücadele etmeye hazırlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın