Galatasaray’ın Onyekuru Transferi

 Galatasaray’ın Onyekuru Transferi
Okunuyor Galatasaray’ın Onyekuru Transferi

Galatasaray’la Monaco arasındaki Onyekuru pazarlığında artık sona gelindi. Sarı-Kırmızılılar, 1 milyon Euro kiralama artı sezon sonunda 3 milyon Euro’luk bonservis teklifi yaparken, Fransızlar 6 milyon Euro’ya kadar düştü. Son pürüzlerin çok kısa sürede giderilmesi bekleniyor.

Aslan üçüncü kez Onyekuru’ya  kavuşmaya hazır. Galatasaray Nijeryalı yıldızın transferi konusunda Monaco ile tüm pürüzleri gidermek üzere. Son olarak 1 milyon Euro yarım devrelik kiralama ücreti ve sezon sonunda 3 milyon Euro ‘lük zorunlu satın alma maddesiyle Monaco’nun kapısını çaldığı öğrenildi. Fransızlar da bonservis talebini 6 milyon Euro’ya kadar düşürerek, süreci hızlandırmaya çalıştı. Galatasaray ve Onyekuru’ya yakın kaynaklar, son pürüzlerin de çok kısa süre içerisinde giderileceği ve Onyekuru’nun İstanbul’a gelerek resmi sözleşme imzalayacağını dile getiriyor.

Teknik ekiple görüştü

Bu arada Onyekuru’nun, eski hocası Fatih Terim’le de mesajlaştığı ve Galatasaray formasını yeniden giymek için sabırsızlandığını yazdığı öğrenildi. 23 yaşındaki kanat oyuncusunun Menaceri D’avila, her konuda anlaşmaya vardığı Galatasaray’ın isteği üzerine Monaco ile bir görüşme daha gerçekleştirip, bonservis ücreti konusunda uzlaşma sağlamaya çalışacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın