Galatasaray’ın İlk Transferi

 Galatasaray’ın İlk Transferi
Okunuyor Galatasaray’ın İlk Transferi

Devre arasına hızlı bir giriş yapmayı planlayan Galatasaray, ilk transferini gerçekleştiriyor. Bu doğrultuda, sarı-kırmızılı kulüp Aytaç Kara ile anlaştı ve kulübü Kasımpaşa ile görüşmelere başladı.

Galatasaray yeni yılın akabinde ilk transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Sezon başında orta saha takviyesi yapmakta geciken sadece Etebo hamlesi yapan, o transferden de beklediği verimi alamayan sarı-kırmızılılar Kasımpaşa’nın başarılı ismi Aytaç Kara ile söz kesti

MAKUL BİR ÜCRETLE…

Ocak ayında transfer döneminin açılmasıyla Galatasaray bütçe oluşturup oluşturmaz Aytaç Kara’yı açıklaması bekleniyor. Kasımpaşa Kulübü’nden daha önce Ryan Donk, Mbaye Diagne, Fatih Öztürk gibi isimleri kadrosuna katan ve yüksek bonservis ücretleri ödeyen sarı-kırmızılılar Aytaç transferini makul bir ücretle bitirmeyi hedefliyor.

ETEBO YOLCU…

Galatasaray’ın orta sahadaki bir başka hamlesi eski yıldızlardan Michael Seri. Fulham Kulübü’nde forma şansı bulamayan sadece iki kupa maçında süre alan tecrübeli orta saha, ocak ayında kiralanmaya çalışılacak. Etebo’yla da devre arasında yolların ayrılması önde gelen seçeneklerden biri.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın