Galatasaray’ı Tedirgin Eden Mustafa Muhammed Gelişmesi!

 Galatasaray’ı Tedirgin Eden Mustafa Muhammed Gelişmesi!
Okunuyor Galatasaray’ı Tedirgin Eden Mustafa Muhammed Gelişmesi!

Galatasaray’a geldiği günden bu yana attığı goller ile tüm ilgileri üstüne toplayan Mostafa Muhamed için İngiliz ve İtalyan takımları takipte. Crystal Palace, Mısırlı futbolcuyu sezon sonuna kadar takip edecek ve raporların olumlu olması halinde Zamalek ile Galatasaray’ın kapısını çalacak.

Galatasaray’ın Zamalek’ten satın alma opsiyonuyla kiraladığı Mustafa Muhammed, kısa sürede gösterdiği performansla İngiliz ve İtalyanların radarına takıldı.

“BONSERVİSİNİ BU YIL ALACAĞIZ”

Galatasaray’ın 2 milyon dolar karşılığında 1,5 yıllığına kiraladığı Mustafa Muhammed için 4 milyon dolarlık opsiyon hakkı bulunuyor. Abdurrahim Albayrak “Temmuz 2022’ye kadar Mustafa Muhammed’i satın alabiliriz” dedikten sonra Mısır basınına yaptığı açıklamada “Bonservisini bu yıl satın alacağız” demişti.

CRYSTAL PALACE TAKİPTE

Galatasaray’ın Mustafa Muhammed’in bonservisi için hareket geçmesindeki en büyük etken Avrupa kulüpleri oldu. Başta İngiltere Premier Lig ekibi Crystal Palace olmak üzere, Avrupa’da birçok kulüp 23 yaşındaki golcü futbolcu için takibe başladı. İngiliz ve İtalyan takımlarının gündemine gelen Mustafa Muhammed’i kaptırmak istemeyen Galatasaray’ın sezon biter bitmez opsiyonu kullanmayı düşündüğü ortaya çıktı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın