Galatasaray’dan transfer harekatı

 Galatasaray’dan transfer harekatı
Okunuyor Galatasaray’dan transfer harekatı

Yaz döneminde alınan yerli isimlerden çok memnun kalan Terim, devre arası için Aytaç Kara dışında 2 isim daha verdi. Yönetim, Aytaç ile prensipte anlaşılırken diğer iki isimle de görüşmeler başlıyor. İşte o isimler ve tüm detaylar…

Tecrübeli hocanın devre arasında kadrosunda görmek istediği üç isim öne çıkıyor. Listenin başında Kasımpaşa’dan ayrılmaya hazırlanan Aytaç Kara yer alıyor. Sarı-kırmızılı takım sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan 27 yaşındaki oyuncu ile ciddi şekilde ilgileniyor.

Kayserispor İle sözleşmesini feshedip boşa çıkan Hüseyin Acar da listede… Bonservisi elinde olması cazip görülüyor. Alanya’nın başarılı ismi Salih Uçan uzun süredir G.Saray ile anılıyor.

Bu sezon iyi bir performans sergileyen 26 yaşındaki oyuncu için güney ekibi ile masaya oturulacak. Sözleşmesi haziranda bitecek olan Salih ile uçuk bir talep gelmezse anlaşılacak.

Kasımpaşa, Aytaç Kara’yı devre arasında bırakmaya sıcak bakıyor ancak 500 bin TL’yi bulan alacağından vazgeçmek şartıyla… Ancak başarılı futbolcu, Galatasaray formasını giymek için bu paradan vazgeçmeye hazır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın