Galatasaray’dan gizli transfer operasyonu! Fatih Terim ve Rui Costa…

 Galatasaray’dan gizli transfer operasyonu! Fatih Terim ve Rui Costa…
Okunuyor Galatasaray’dan gizli transfer operasyonu! Fatih Terim ve Rui Costa…

Süper Lig’de Kasımpaşa’yı 2-1 yenerek Süper Lig’de averajla liderliği ele alan Cimbom, sezon sonu için çalışmalara şimdiden başladı.Fatih Terim listesine Benficalı yıldızı ekleyip kancayı taktı.

Kasımpaşa galibiyetiyle Süper Lig’de 6’da 6 yaparak averajla liderlik koltuğunda oturan Galatasaray’da yeni sezonun transfer çalışmaları için kollar sıvandı.

Gedson Fernandes, Mostafa Mohamed, Halil Dervişoğlu, DeAndre Yedlin ve Henry Onyekuru’ya renklerine bağlayıp gücüne güç katan sarı-kırmızılar, teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda geleceğin Galatasaray’ını oluşturmak için çalışmalara başladı.

3Ferro gelişmesi
Ferro gelişmesi
Galatasaray’ın ara transfer döneminde savunma için düşündüğü ismin Ferro olduğu anlaşıldı. Fakat transfer gerçekleşmedi. İşte gerçekleşmeyen Ferro transferinin gelişmeleri ve detayları…

Luyindama etkisi
Benfica’dan Francisco Ferro için girişimde bulunan sarı-kırmızılılar, Luyindama’yı satamadığı için bu transfer gerçekleşmedi.

Sezonu Valencia’da tamamlayacak
Luyindama’nın alternatifi olarak görülen Ferro bu sezonu Valencia’da tamamlayacak. Genç savunmacının 3 yıl daha sözleşmesi bulunuyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın