Galatasaray’da Yıldız Futbolcunun Ayrılması Beklenirken Fatih Terim’den Veto!

 Galatasaray’da Yıldız Futbolcunun Ayrılması Beklenirken  Fatih Terim’den Veto!
Okunuyor Galatasaray’da Yıldız Futbolcunun Ayrılması Beklenirken Fatih Terim’den Veto!

Devre arası  Onyekuru, Gedson Fernandes, Halil Dervişoğlu, Mostafa Mohamed, DeAndre Yedlin’i kadrosuna katan Sar-Kırmızılı  sözleşmesi bitecek futbolcular için harekete geçti. Fatih Terim yıldız futbolcunun takımda kalması yönünde rapor verdi.

Albayrak’tan Sözleşme Cevabı 

Galatasaray 2.Başkanı Abdurrahim Albayrak, sözleşmesi sona erecek oyuncular hakkındaki soruya ”Emre Akbaba ile bir aydır konuşuyorum, problem olmaz. Muslera Galatasaray’ın sembolüdür, daha uzun yıllar hizmet eder” cevabını verdi

Belhanda belirsizliği 

Galatasaray taraftarları arasında bazıları Faslı oyuncuyla sözleşme uzatılmasını isterken bazıları da sezon sonu yolların ayrılmasını savunuyor.

Ayrılığa Veto !

Fatih Terim Belhanda’nın   ayrılığını veto eti. 10 numaralı yıldızın Gelecek sene de takımda kalmasını istiyor.

Yıllık 1.5 milyon euro 

Galatasaray yönetimi, Belhanda için harekete geçti. Faslı oyuncuya yıllık 1.5 milyon Euro teklif edildi.

Belhanda 2 milyon 350 bin Euro istedi 

Mevcut sözleşmesinde garanti parası 3 milyon 350 bin Euro yazan Belhanda 1 milyon Euro indirime gitti ve 2 milyon 350 bin Euro istedi.

2 yıllık sözleşme 

Yönetim Belhanda’nın ücretini yüzde 50’den fazla indirme kararı aldı. Yıldız oyuncuya 1.5 milyon Euro’dan iki yıllık yeni sözleşme teklif edildi.

Kalma olasılığı yüzde 50 

30 yaşındaki Faslı oyuncunun Galatasaray’da kalma olasılığı yüzde 50 olarak görülüyor. Belhanda sezon sonuna kadar sergileyeceği performansla kaderini belirleyecek.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın