Galatasaray’da Sakatlıklarda Son Durum

 Galatasaray’da Sakatlıklarda Son Durum
Okunuyor Galatasaray’da Sakatlıklarda Son Durum

Kırmızılı-Sarı Takım , resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada sakat isimler; Peter Etebo, Radamel Falcao, Ryan Babel ve Muslera’nın son durumları Şu Şekilde paylaştı.

Sağ üst arka adalesinde çekme hissettiği için antrenmanı tamamlayamayan Peter Etebo’nun durumu, yapılacak MR tetkiklerinin ardından Sonucu belli olacak . 

Sağ üst ön adale grubundaki ikinci derece zorlanma ve kanama nedeniyle gördüğü tedavisine devam edilen Radamel Falcao, ısınma bölümünde takımla birlikte yer aldıktan sonra kendisi için hazırlanan program dâhilinde kondisyoner eşliğinde saha adaptasyon çalışmalarına devam ediyor.

Geçirdiği semptomlu Covid-19 salgınından sonra rehabilitasyon sürecine giren ve yaşadığı sırt ağrıları nedeniyle özel bir program uygulanan Ryan Babel, salonda ve sahada kondisyonerle eşliğinde çalıştı.

Sağ tibia ve fibula kırığı nedeniyle yaz mevsiminde ameliyat edilen Fernando Muslera’nın kırık ile ilgili tedavisine saha dönüş programı ile devam edilmektedir. Oyuncumuzun pubis bölgesindeki osteitis pubise bağlı ağrıları nedeniyle bu bölgeye özel tedavisine ise başlanmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın