Galatasaray’da Ortalık Alevlendi.

 Galatasaray’da Ortalık Alevlendi.
Okunuyor Galatasaray’da Ortalık Alevlendi.

Ziraat Türkiye Kupası’nda Yeni Malatyaspor ile oynanan karşılaşmanın ardından Galatasaray takımın teknik direktörü Fatih Terim, söylediği sözler camiaya ateş gibi düştü . Galatasaray taraftar grubunun İrfan Can Kahveci transferine ilişkin açıklamalarına gönderme yapan Terim’in sözlerinden sonra ortalık karıştı. Galatasaraylı Fotbolcular’dan tarafından yanlız bırakılmadı Terim…

Geçen haftaki Gençlerbirliği maçının ardından yaptığı transfer çıkışıyla çok konuşulan Fatih Terim, dün kupada oynanan Yeni Malatyaspor maçının ardından da “Derin bir yalnızlık hissettim” ifadeleriyle dikkatleri çekti

Galatasaray’ın taraftar grubunun bir gün önceki İrfan Can Kahveci transferine ilişkin açıklamalarına gönderme yapan Terim’in sözlerinden sonra bir boykot başladı. Binlerce taraftar Galatasaray taraftar grubu sosyal medya hesaplarını takipten çıkarken, bu boykota futbolcular da katıldı.

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda penaltılarla kazandıkları Yeni Malatyaspor maçının ardından konuşan Terim, “Fatih Terim maç sonu “Yönetimle bir görüşmem olmadı. Malumu ilan ettim. Herkes konuşurken, ben de açıkladım. Transferi herkes yazarken bir şey yok, ben söyleyince mi sorun? Bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim kişilere, gruplara değil Galatasaray’a sözüm var. Zaten Mayıs’ta hem sözüm, hem kontratım bitiyor. Sözümde durmaya devam edeceğim. Canımız sağ olsun, canınız sağ olsun demek sanırım en doğrusu” ifadelerini kullandı.

Fatih Terim’in açıklamalarının ardından taraftarlar Galatasaray taraftar grubu hesaplarını boykot ederek tek tek takipten çıkmaya başladı.

FUTBOLCULAR DA TAKİPTEN ÇIKTI

Fatih Terim’in Galatasaray taraftar grubunu hedef alan açıklamasının ardından futbolcular da taraftar grubunun sosyal medya hesaplarını takibi bıraktı.

Başta Kaptan Arda Turan olmak üzere; Belhanda, Diagne, Emre Kılınç, Taylan, Muslera, Oğulcan ve Falcao da Galatasaray taraftar grubunu takibi bıraktı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın