Galatasaray’da Önemli Gelişme… Radamel Falcao!

 Galatasaray’da Önemli Gelişme…  Radamel Falcao!
Okunuyor Galatasaray’da Önemli Gelişme… Radamel Falcao!

Radamel Falcao gelmesi ile büyük ses çıkmıştı . İstanbul’a gelişinde binlerce Galatasaray taraftarının karşıladığı Kolombiyalı golcüden beklenti yüksekti ancak Beklentinin çok altında çıkması ile büyük hayal kırgınlığı yaşattı.

Önce psikolojik olarak adaptasyon problemi çeken ardından da fiziksel olarak hazır görünmeyen Falcao elden çıkarılmaya hedefeniyordu. David Beckham’ın da sahibi olduğu Inter Miami, tecrübeli golcüyle yakından ilgileniyordu. Ancak iş bir türlü somutlaştırılamıyordu.

Sezon başı da bu transfer olayı gündeme gelmiş, Falcao da kendini göstermek ve Galatasaray’a olan borcunu ödemek düşüncesindeydi.

İki yılı daha var

Ancak Falcao sakatlığı sebebiyle takımdan çok uzak kaldı. Oynadığı maç sayısı (30) kaçırdığı maç sayısından (31) fazla olan ünlü golcü sıcak bir gelişmeye imza attı…

Galatasaray taraftarların da umudunu kestiği ve artık gitmesi yönünde görüş belirttiği golcü, sosyal medya hesabında Galatasaray’la ilgili kısımları kaldırdı ve kendisiyle yakından ilgilenen Inter Miami’yi takibe başladı. Bu hareket tecrübeli forvetin devre arasında ayrılacağı yorumlarına sebep oldu.

Yıllık garanti 5 milyon avro alan Falcao’nun 2022’ye kadar mukavelesi bulunuyordu. Eğer ünlü isim Galatasaray’a veda ederse yönetim çok büyük bir yükten kurtulmuş olacak.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın