Galatasaray’da Mustafa Cengiz Seçim İçin Harekette…

 Galatasaray’da Mustafa Cengiz Seçim İçin Harekette…
Okunuyor Galatasaray’da Mustafa Cengiz Seçim İçin Harekette…

Mayıs ayında yapılması planlanan seçimli genel kurul için adaylar tek tek ekiplerini duyuruyor. Başkan Mustafa Cengiz de yeni isimlerle takviye edeceği ekibi ile yönetimini sürdürmek istiyor. Hazırlıklar çoktan başladı.

Seçim havasına giren Sarı-Kırmızlıda mevcut başkan Mustafa Cengiz de düğmeye bastı. 399 yeni kulüp üyesine beratlarının takdim edildiği törende herkesle tek tek iletişim kuran Cengiz, önemli mesajlar verdi. “İnşallah 50 yıl daha bu yönetimde kalacağız, 50 yıl sonra birileri gelebilir” ifadesiyle ironi yapan Mustafa Cengiz, yeni tanıştığı üyelerin hepsine ise sohbetlerde, “Seçim zamanı lütfen gelin, oyunuzu kullanın. Kime oy verdiğinizin önemi yok, önemli olan Galatasaray’a sahip çıkmanız. Galatasaray’a sahip çıkın” dedi. Bir yıl önce ciddi ameliyatlar geçiren Cengiz, Galatasaray sayesinde hayata tutunduğunu da sözlerine ekledi.

PANDEMİ NEDENİYLE SEÇİM HAZİRANA ERTELENEBİLİR

MAYIS ayında gerçekleşmesi planlanan Seçimli Genel Kurul’un pandemi durumuna göre haziran ayına ertelenme ihtimalinin yüksek olduğu öğrenildi. Metin Öztürk, Burak Elmas, Eşref Hamamcıoğlu ve Tuncer Hunca’nın adaylıkları kesinleşti. Başkan Cengiz de Abdurrahim Albayrak-Yusuf Günay-Kaan Kançal’ın yer aldığı yönetimine yeni isimler ekleyip adaylığını açıklamaya hazırlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın