Galatasaray’da Mert Çetin Transferi

 Galatasaray’da Mert Çetin Transferi
Okunuyor Galatasaray’da Mert Çetin Transferi

Galatasaray sezonun ikinci devresi için geniş bir rota hazırlamış bulunmakta. Hızla devam eden transfer çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Galatasaray’ın Roma tarafından sezon başında Verona’ya kiralanan milli oyuncularımızdan  Mert Çetin ‘i kadrosuna katmaya hazırlandığı belirtiliyor. 

Kiralık sözleşmesinin sona erdirilmesi gündemdeki Mert Çetin’i kadrosuna almayı hedeflemiş görünüyor.

Mert Çetin, sezon başında Roma’dan kiralandığı Verona’da forma şansı bulmakta zorlanıyor. Roma’nın kiralarken oyuncunun daha fazla forma giymesine yönelik amacı, şu anda Verona kadrosunda gerçekleşmiş gibi görülmüyor. 2 yıllık kiralık sözleşmesi olmasına rağmen Mert Çetin’in toplam 5 maçta sadece 328 dakika süre alabilmiş olması kiralık sözleşmesini riske soktu. 

Mert Çetin’in yönetim ile görüştüğü ve Verona’daki kiralık sözleşmesinin sona erdirilmesini talep ettiği belirtilirken Roma’ya dönüşü sonrası yeni bir takıma kiralanacağı aktarılıyor. 

Tuttosport’a göre Mert Çetin’in yeni adresinin Galatasaray olabileceği ifade ediliyor. Galatasaray’ın uzun süredir kadrosuna katmak istediği Mert Çetin’in de kiralanacağı takım konusunda tercihini Galatasaray’dan yana kullanmak istediği belirtti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın