Galatasaray’da Marcao Apar Topar Gönderiliyor!

 Galatasaray’da Marcao Apar Topar Gönderiliyor!
Okunuyor Galatasaray’da Marcao Apar Topar Gönderiliyor!

Süper Lig’de yeni sezonun ilk haftasında Gaziantepspor’la oynanan maçta Kerem Aktürkoğlu’na saldıran Marcao ile ilgili karar verildi.

Bu olay üzerine Brezilyalı savunma oyuncusunun satılması gündeme gelirken Galatasaray’a yönetimine teklifler gelmeye başladı.

SABAH’ta yer alan habere göre, Marcao için ilk olarak İtalya Serie A ekiplerinden Napoli devreye girdi. Galatasaray’a ilk teklifini yapan Napoli, sarı-kırmızılı takımdan ret yanıtı aldı. Marcao’yu kiralamak isteyen Napoli’ye Galatasaray 10 milyon euronun üzerinde zorunlu satın alma şartı koştu. İtalyanlar bu teklifi kabul etmedi ve taraflar anlaşamadı.

TRANSFER ÇOK YAKIN

Marcao’nun satış listesinde olduğu bilgisini alan Ruslar devreye girdi. Krasnodar‘dan Brezilyalı stoperin bonservisine 8 milyon euroluk teklif geldi ve Galatasaray yönetimi değerlendirmeye aldı.

Luyindama’nın da yükselen performansı nedeniyle Marcao için değerini bulan bir teklif gelmesi halinde gönderilmesi bekleniyor.

Brezilyalı futbolcu, 2019 yılında Portekiz 2. Lig’i ekibi Chaves’ten transfer edilmişti.

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Marcao’nun özür dileyerek üzerine düşeni yaptığını belirten Fatih Terim, “Marcao 35 yaşında değil, Kerem ile aralarında iki yaş fark var. Ona göre de düşünülsün. Marcao, cezaya itiraz etmeyeceğini belirtti. Kerem ve ailesinden de özür dileyerek gönül almaya çalıştığını görüyoruz. Bu yaralar çok çabuk sarılacaktır. Yapan da yapılan da bizim oyuncumuz. Bir yerde mağdur, bir yerde suçlu var. İkisi de bizim oyuncumuz. Ne suçlu bulduğumuzu kimsenin önüne atarız ne de suçsuz bulduğumuzu yalnız bırakırız. İkisi de çok çabuk toparlayacaktır.” demişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın