Galatasaray’da Falcao İle İlgili Gündem İddia! “Oynamak istemiyorum”

 Galatasaray’da Falcao İle  İlgili Gündem  İddia! “Oynamak istemiyorum”
Okunuyor Galatasaray’da Falcao İle İlgili Gündem İddia! “Oynamak istemiyorum”

Galatasaray’ın büyük beklentiler içinde kadrosuna aldığı Radamel Falcao geldiği günden bu yana sakatlıklarla boğuşan Kolombiyalı golcü ‘nün krizi devam ediyor .

15 gündür takımla birlikte idmanlara çıkmasına rağmen teknik direktör Fatih Terim tarafından maç kadrosuna alınmıyor. 35 yaşındaki futbolcunun neden forma giymediği belirsizliğini korurken, çok çarpıcı bir iddia ortaya atıldı.

DOKTOR “OYNAYABİLİR” DEDİ
Takvimi’n haberine göre;  Kolombiyalı  yıldıza sağlık kurulu tarafından “Oynayabilir” raporu verildiği belirtiliyor. Ancak 35 yaşındaki  Falcao’nun sakatlanma korkusuyla forma giymek istemediği öne sürülüyor.

FATİH TERİM’LE GÖRÜŞME YAPTI
Yaşadığı talihsiz sakatlıklar nedeniyle  Falcao’nun psikolojisinin bozulduğu ve Terim’e, “Artık sakatlanmak istemiyorum. Yüzde yüz hazır olmadan oynamayacağım” dediği belirtiliyor.

109 GÜNDE SADECE 36 DAKİKA
Bonuslarla beraber 7 milyon Euro’ya imza atan fakat pandemi indirimi sonrası yıllık geliri 6 milyon Euro’ya düşen tecrübeli futbolcu son 109 günde sadece 36 dakika forma giyebildi.

TERİM ONU DEFTERDEN SİLDİ!
Yaşadığı sakatlıklar Terim’i de pes ettirdi. Daha önce Kolombiyalı  yıldızın bir an önce forma giyebilmesi için özel çaba harcayan tecrübeli teknik adam artık yaşananları fazla umursamıyor.

Terim’in bu tavrında yeni transfer Mostafa Mohamed’in gelişiyle forvette yaşanan krizin bitmesi de büyük bir rol oynamış durumda. 2 Ocak’taki Antalya maçında ikinci yarının başında oyuna giren Falcao  31 dakika sahada kalıp yeniden sakatlandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın