Galatasaray’da Bitmek Bilmeyen Transferler

 Galatasaray’da Bitmek Bilmeyen Transferler
Okunuyor Galatasaray’da Bitmek Bilmeyen Transferler

Galatasaray Transferlerine ara vermeden devam ediyor. Onyekuru ve Halil Dervişoğlunu kadrosuna kattı.

HALİL SEZON SONUNA KADAR KİRALANDI 
Galatasaray transferde uzun süren sessizliğini bozdu. Sarı Kırmızılılar, Brentford forması giyen Halil Dervişoğlu’nu sezon sonuna kadar kiraladı.
ONYEKURU 3. KEZ G.SARAY FORMASINI GİYECEK 
Galatasaray taraftarlarının merakla beklediği Henry Onyekuru transferi de mutlu sona ulaştı. Nijeryalı futbolcu satın alma opsiyonuyla birlikte Monaco’dan kiralandı.
TERİM 4 TRANSFERİ DAHA BEKLİYOR 
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, stoper, sağ bek, orta saha ve forvet bölgesine yapılacak transferleri beklerken, Mostafa Mohamed ve kulübüyle de anlaşma sağlandı. Galatasaray, Omar’ın boşluğunu da doldurdu
MOSTAFA PAZARLIKLARI YENİDEN BAŞLADI 
Daha önce sarı-kırmızılılara olumsuz yanıt veren Zamalek kulübünün yetkilileri, anlaşmaya sıcak baktıklarını iletti. 23 yaşındaki forvetin sezon sonuna kadar kiralanması ve zorunlu satın alma opsiyonuyla ilgili öneriye olumlu dönen Mısır ekibi ile pazarlıklar yeniden başladı.
FENERBAHÇE DE DEVREYE GİRDİ 
İrfan Can transferi için Fenerbahçe’nin devreye girmesiyle görüşmeler belli noktada tıkanırken Sarı Kırmızılıların yeni bir teklifle Başakşehir’in kapısını çalacağı öğrenildi.
TAKAS İÇİN ÖNERİLEN SON İSİM ÖMER BAYRAM 
Sabah’in iddiasına göre para, oyuncu takası ve yüzde 50 bonservis formülleri üzerinde bir haftadır karşılıklı tekliflerin defalarca masaya geldiği toplantılarda Aslan’ın son önerisi 6 milyon Euro ve Ömer Bayram oldu. İki haftadır İrfan Can Kahveci transferi için uğraşan Galatasaray ile Başakşehir arasındaki sıkı pazarlık devam ediyor.
OMAR’IN YERİNİ DOLDURUYOR 
Yılbaşı gecesi talihsiz bir kaza geçiren Omar’ın lisansı askıya alıancak. Galatasaray, Omar’ın boşluğunu da doldurdu.
YEDLIN HAMLESİ 
Ertan Süzgün’ün iddiasına göre Galatasaray, Newcastle United forması giyen DeAndre Yedlin transferi için büyük aşama kaydetti.
UFAK PÜRÜZLER KALDI 
DeAndre Yedlin transferinde ufak pürüzlerin kaldığı belirtildi. Transferin kısa süre içinde netlik kazanacağı ifade edildi. Transfer gerçekleşmesi halinde oyuncu devre arası gelecek. Galatasaray, transfer gerçekleşirse Yedlin’i kiralık değil bonservisiyle kadrosuna katacak.
ÇALIŞMA İZNİ ALAMADI 
DeAndre Yedlin, çalışma izni nedeniyle Newcastle United formasını ligin geri kalan kısmında giyemeyecek. Bu durum transferde Galatasaray’ın elini güçlendiren en büyük etken…

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın