Galatasaray’da 2 Ayrılık Birden!

 Galatasaray’da 2 Ayrılık Birden!
Okunuyor Galatasaray’da 2 Ayrılık Birden!

Süper Lig’de son 6 karşılaşmada 18 puan toplayarak zirve koltuğuna oturan Galatasaray Fatih Terim’den ayrılık   kararı ortaya çıktı. Takımın 2 yıldızının bileti kesildi…

Sarı-Kırmızılı ‘da hareketlilik devam ediyor Devre arası transfer döneminde Fatih Terim’in takımda düşünmediği Diagne’nin WBA’a kiralanmasının ardından teknik ekibin listesindeki isimler için karar verildi.

DIAGNE’NİN ARDINDAN… 

Galatasaray’da Diagne’nin ayrılığının ardından sezon sonunda takımdan gönderilmesi planlanan futbolcular için de çalışmalar sürüyor. Teknik patron Terim’in raporları doğrultusunda gelecek sezon planlarında yer almayan oyuncular için ayrılık   opsiyonları şimdiden değerlendiriliyor.

İLK YOLCU SARACCHI 

Galatasaray, geçen sezon devre arasında Leipzig’den bir buçuk yıllığına kiraladığı Marcelo Saracchi  ile sezon sonunda yollarını ayırma kararı aldı.

Alman kulübünün bonservisini 5 milyon Euro olarak belirlediği Uruguaylı için bu rakamı çok bulan sarı-kırmızılılar, alternatif isimleri aramaya şimdiden başladı.

DİĞER YOLCU BELHANDA 

Galatasaray’da sezon başında ayrılacak oyuncular listesinin zirvesinde yer alan isimlerden biri olan Belhanda ,   o dönemde gelen teklifleri Galatasaray’da kazandığı paranın altında olduğu için reddetmiş, Sarı-Kırmızılı ekipte kalmıştı.

Yaşanan gelişmelerin ardından sezon içerisinde de inişli çıkışlı bir performans sergileyen futbolcunun sezon sonunda Galatasaray’dan ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın