Galatasaray’da 10 Numara Arayışı

 Galatasaray’da  10 Numara Arayışı
Okunuyor Galatasaray’da 10 Numara Arayışı

Cim bom, Sivasspor maçından sonra yönetimi eleştiren açıklamaları sebebiyle Belhanda’nın sözleşmesini fesh etti. Galatasaray Belhanda’nın ayrılışından sonra yeni 10 numara arayışına girdi ve gelişmeler kapıda.

Takıma güç katacak bir isim arayan Fatih Terim de Younes Belhanda’nın ayrılığı öncesinde yönetimle yaptığı görüşmede, “En ciddi transfer bütçesini 10 numaraya ayıralım. Hem takımı güçlendirelim hem de taraftarı coşturalım” demişti. Ancak Belhanda’nın erken ayrılığı nedeniyle arayışlar hızlandırıldı.

Cimbom’da bir numaralı gündem maddesi Julian Draxler… PSG’nin sözleşme yenileme teklifini kabul etmeyen Alman oyuncu ve menajeriyle görüşmeler hızlandırıldı.

Ayrıca listede Bragantino’dan Claudinho ve Porto’dan Otavio bulunuyor. Üç oyuncuyla temaslar yeniden başlarken menajerler de kapıyı tıklatmaya başladı.

Önerilen en ilginç isimse Manchester United’la sözleşmesi sona erecek olan Juan Mata… Mata’nın Türkiye haklarının kendisinde olduğunu iddia eden bir Türk menajer, “Mata forma giyebileceği bir takımda oynamak istiyor” dedi.

Galatasaray’da yönetim Fatih Terim’in kararı doğrultusunda Younes Belhanda’nın yerine yeni bir isim alacak. Sarı-kırmızılı yönetim, yaza kalmadan bir isimle anlaşmanın planlarını yapıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın