Galatasaray’a Real Madrid’den Transfer!

 Galatasaray’a Real Madrid’den Transfer!
Okunuyor Galatasaray’a Real Madrid’den Transfer!

Galatasaray’da sezon sonunda takımdan ayrılması planlanan ismin yerine  Real Madrid’in yıldız futbolcusu ile yapılan görüşme ortaya çıktı

Sarı-Kırmızılılarda alternatif isimler için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

İSPANYA’DAN SÜRPRİZ İDDİA 

Galatasaray’da  Marcelo  Saracchi’nin kiralık sözleşmesi sezon sonunda bitiyor. Leipzig ile temasa geçen sarı-kırmızılı ekip, Alman takımından henüz olumlu yanıt alamazken İspanya’dan sürpriz bir iddia geldi. 2007’den beri  Reral Madrid’de oynayan Marcelo’nun yedek kalmaktan sıkıldığı için ayrılmayı düşündüğü menajerinin temas kurduğu takımlardan birisinin de Galatasaray olduğu haberleri yapıldı.

INTER VE MONACO… 

Marcelo’nun menajerinin, şimdiye kadar Inter ve Monaco ile birer görüşme gerçekleştirdiği ancak ilerleme kaydedilemediği ifade edildi. Galatasaray’ın görkemli taraftarı ve Şampiyonlar Ligi’nde düzenli oynaması nedeniyle bu transferde öne çıkabileceği belirtildi.

BEDELSİZ TRANSFER 

Real Madrid’le bir yıllık daha sözleşmesi olmasına karşın Galatasaray’la anlaşabilirse Brezilyalı yıldızın bonservisini bedelsiz alarak imza atabileceği vurgulandı. Marcelo için gözler yönetim ve teknik heyete çevrilirken Brezilyalı’nın gelme ihtimali dahi taraftarları oldukça heyecanlandıracak gibi görünüyor.

38 GOL, 101 ASİST 

Fluminense’den 6.5 milyon euro bonservis bedeliyle 2007 yılında Real Madrid’e transfer   olan Marcelo, İspanya’da 519 maça çıktı, 38 gol atıp, 101 de asist yaptı.

İSTANBUL’A GELEBİLİR 

32 yaşındaki ünlü futbolcunun, yeni bir heyecan aradığı ve Galatasaray’ın da kendisini ısrarlı istemesi halinde İstanbul’a yelken açabileceği ifade edildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın