Galatasaray’a Mostafa Mohamed Müjdesi!

 Galatasaray’a Mostafa Mohamed Müjdesi!
Okunuyor Galatasaray’a Mostafa Mohamed Müjdesi!

Sarı-Kırmızılı Takıma ocak ayında transfer olan  Mostafa Muhamed attığı gollerle kısa sürede camianın dilinden düşmedi. 2 milyon dolar karşılığında Zamalek’ten  1.5 yıllığına kiralanan Mısırlı golcünün, bu performansı sonrası bonservisinin alınıp alınmayacağı merak konusu oldu.

Galatasaray’ın ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak , Mısır  basınından filgoal.com’a yaptığı açıklamada, Mohamed hakkında flaş ifadeler kullandı

BANA ‘BABA’ DİYE HİTAP EDİYOR”
emaçı hazırlıklarına devam ettiği sürede idmanı ziyaret eden Abdurrahim Albayrak, Mostafa Muhamed ile konuştuğunu söyleyerek, “Dün takımla birlikteydim ve Mostafa ile konuştum. Bana ‘baba’ diye hitap ediyor. Performansından çok memnunum ve tüm  Futbol sever halk onu seviyor. Türkçe öğrenmeye başladı.” dedi.

Albayrak, “Mohamed’in Bonservisini alacak mısınız?” sorusuna ise, “Bu yıl satın alma opsiyonunu aktif hale getireceğiz.” şeklinde cevap verdi..

Albayrak,  Mısır basınının sorduğu, ” Mostafa Muhamed hangi efsaneyi hatırlatıyor?” sorusuna ise, “Metin Oktay gibi oynuyor ve bize onu hatırlatıyor.” cevabını verdi

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın