Galatasaray’a Flaşş Transfer!!!!

 Galatasaray’a Flaşş Transfer!!!!
Okunuyor Galatasaray’a Flaşş Transfer!!!!

Büyük hayallerle Galatasaraya getirilen Falcao geçirdiği sakatlıklardan ötürü performansını beklenilenin altında gösterdiği için Galatasaray’dan ayrılıp ABD takımı olan Inter Miami’ye gitmesi bekleniyor.

Bütün bunlar yaşanırken İspanyol ekibi Atletico Madrid, 32 yaşındaki İspanyol forvet Diego Costa’nın mukavelesini yenilememe kararı aldı. Diego Costa’nın sözleşmesi bu sezon sonunda tamamlanacaktı. İspanya medyasındaki haberlere göre; kulüp, tecrübeli futbolcunun sözleşmesini de ocak ayında feshedecek. Böylece Diego Costa boşa çıkacak.

Akşam Gazetesi’nde yer alan habere göre; Galatasaray, Diego Costa için hamle yapmaya hazırlanıyor. Bonservis bedeli ödenmeyecek futbolcuyla yıllık maaş üzerinden pazarlıklar başlayacak. Costa’nın Galatasaray’a sıcak baktığı öğrenildi. Tecrübeli oyuncuyla yıllık maaş üzerinden orta yolun bulunması bekleniyor. UEFA ile yaptığı Finansal Fair Play anlaşması bu sezon sonunda bitecek Cim-Bom ‘un, Diego Costa sonrasında yeni sezon için daha da cesur adımlar atması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın