Galatasaray’a bir Kayıp Daha! Fatih Terim Çok İstiyordu…

 Galatasaray’a bir Kayıp Daha! Fatih Terim Çok İstiyordu…
Okunuyor Galatasaray’a bir Kayıp Daha! Fatih Terim Çok İstiyordu…

Galibiyetini devam ettiren Galatasaray da dur durak bitmek bilmeyen transferler var … Fatih Terim’in çok istediği Aytemiz Alanyaspor’da forma giyen Salih Uçan için Sergen Yalçın, bizzat devreye girdiği öğrenildi. Genç teknik adam, Rosier ile Ghezzal’ın tapusunu almak isteyen yönetimden, Salih Uçan’ı da istedi. Yalçın’ın hedefi daha da hızlı bir takım kurmak.

Sabah’ta yer alan habere göre, hızlı oyunlarıyla tam da Sergen Yalçın’ın sistemine uyum sağlayan iki yabancı oyuncu için nabız yoklamaya başlayan yönetim, Alanyaspor ile sezon sonunda kontratı bitecek olan Salih Uçan’ı da kadrosuna katarak yeni sezonda da taraftarın gönlünü fetheden bir takım oluşturmanın peşinde

SERGEN YALÇIN ISRARCI

27 yaşındaki oyuncunun kulübünden yıllık 10 milyon TL istediği ancak bunun kabul görmediği öğrenildi. Galatasaray’ın da peşinde olduğu futbolcu daha kimseye “Evet” demezken, Sergen Yalçın da Salih için bir hayli ısrarcı.

Dorukhan’ın sözleşme yenilememesi, Atiba’nın da sezon bitiminde futbola devam edip etmeyeceğinin net olmamasından dolayı yönetim de tecrübeli futbolcu için hazırlıklarını yapmaya başladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın