Galatasaray Rosier İçin Kulübüyle Anlaştı

 Galatasaray Rosier İçin Kulübüyle Anlaştı
Okunuyor Galatasaray Rosier İçin Kulübüyle Anlaştı

Yeni sezon için çalışmaları sıkılaştıran Galatasaray’da sıcak gelişmeler yaşanıyor. Usta çalıştırıcı Fatih Terim’in listesi doğrultusunda yönetim düğmeye bastı …

Yeni sezon da şampiyonluğu göğüslemek isteyen Galatasaray nokta atış transferler peşinde …

Galatasaray ‘dan Beşiktaş ‘a Transfer Çalımı…

Cimbom , Beşiktaş’ın geçen sezon kiraladığı ve bu sezon da kadrosuna katmak istediği Valentin Rosier için, Sporting Lizbon ile 4,5 milyon Euro bonservis bedeli konusunda anlaşma sağladı.

Sarı kırmızılılar, Rosier ve menajeri ile görüşmelere başlayacak.

Beşiktaş’ın şampiyonluğunda pay sahiplerinden birisi olan sağ bek oyuncusu Valentin Rosier’i kadrosuna katmak için tüm şartları zorlayacağı gözüküyor.

Beşiktaş’ın Rosier transferi için pazarlık yaptığı Lizbon, Cim Bom’un teklifini kabul etti. Galatasaray yönetimi, Portekiz ekibiyle yaptığı görüşmeler sonucunda 4.5 milyon Euro lük bonserviste el sıkıştılar.

ROSIER, GALATASARAY’LA GÖRÜŞME YAPACAK

Kulübüyle anlaşma sağlayan yönetim, Rosier ve menajeriyle bir araya gelerek oyuncuyu ikna etmeye çalışacak. Beşiktaş’ta mutlu olduğu ve kulübüne de siyah beyazlı formayı yeniden giymek istediğini ileten Rosier’ın, Galatasaray’la yaptığı görüşme sonrasında kararını vermesi bekleniyor.

ŞAMPİYONLUĞUN MİMARLARINDAN…

24 yaşındaki Fransız oyuncu, geçen sezon Beşiktaş formasıyla çıktığı 37 maçta 3 gol atıp 7 asist yaparak şampiyonlukta önemli bir paya sahip oldu.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın