Galatasaray Kadıköy’de Fenerbahçe’yi Tek Golle Mağlup Etti !

 Galatasaray Kadıköy’de Fenerbahçe’yi Tek Golle Mağlup Etti !
Okunuyor Galatasaray Kadıköy’de Fenerbahçe’yi Tek Golle Mağlup Etti !

Fenerbahçe – Galatasaray  derbisinde kazanan Galatasaray oldu. Galatasaray’ın tek golünü yeni transferi Mostafa Mohamed  attı. Galatasaray böylece Kadıköy’de üst üste 2. galibiyetini aldı ve ligde averajla lider oldu. Fernando Muslera da maç sonunda gözyaşlarını tutamadı.

FATİH TERİM: BU GALİBİYETİ GERÇEK SAĞLIK ÇALIŞANLARINA ARMAĞAN EDİYORUM

Babamın ruhu şad olsun, bu galibiyeti ona armağan ediyorum. Bir de galibiyeti gerçek sağlık çalışanlarına armağan ediyorum. Oyunun ve topun hakimi olacağımızı biliyorduk. Deplasman veya içerisi oyun tarzımızdan ödün vermedik. Özellikle ilk 30 dakikada yüzde 60’lara varan bir oyun anlayışı pas anlayışıyla sahadaydık. Dünya çapında bir hakemimiz var Cüneyt Çakır, VAR’da da Ali Palabıyık.

FATİH TERİM’DEN MOHAMED YORUMU!

“Bir buçuk maç oynadı. Dili aynı değil antrenman şekilleri değişik, şehir başka… Kolay değil. Muhteşem şekilde adapte oldu, çok iyi oynadı golü de harikaydı. Çok da iyi bir çocuk, karakteri çok iyi. Bizim önemli bir açığımızı kapatacak. Falcao geldi hoş geldi, bizim için önemli bir oyuncu.

EROL BULUT’TAN MAÇ SONU AÇIKLAMASI!

“Kalemize gelen ilk top gol oldu. Bir penaltı pozisyonumuz var. Cisse’ye çekme var mı yok mu bilmiyorum. Taraftarımızı üzdüğümüz için üzgünüz İptal edilen bir golümüz var. Gol mü değil mi bilmiyorum, izlemedim. Zaten  Fenerbahçe’ye karşı çizgiler farklı çiziliyor. Oyunun geneline baktığımızda çok daha fazla pozisyona giren bir Fenerbahçe vardı. Ofsayt pozisyonunda çizgiler Fenerbahçe’ye farklı çiziliyor.”

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın