Galatasaray İstedi Fenerbahçe Alıyor

 Galatasaray İstedi Fenerbahçe Alıyor
Okunuyor Galatasaray İstedi Fenerbahçe Alıyor

Gelecek sezon kadro planlamasını sürdüren Fenerbahçe, Galatasaray’ın da radarında olan Umut Bozok’u kadrosuna katmaya hazırlanıyor.

2020-21 sezonu başında Mame Thiam’ı Fenerbahçe’ye bedelsiz gönderen Kasımpaşa ile Sarı-Lacivertliler arasında transfer gündemi yine hareketli geçeceğe benziyor. Öyle ki Fenerbahçe Kasımpaşa’dan 4, Lacivert-Beyazlılar da Kanarya’dan 1 futbolcuyu istiyor. Mame Thiam transferi hafızalardaki yerini korurken, iyi ilişkilere sahip iki kulübün transferlerde zorluk çıkarmayacağı belirtiliyor.

FENERBAHÇE UMUT BOZOK İLE ANLAŞMA SAĞLADI

Fenerbahçe’nin Kasımpaşa’dan istediği isimler arasında en dikkat çekici olan şüphesiz Umut Bozok. Kasımpaşa’nın satın alma opsiyonunu elinde bulundurduğu Umut Bozok, Ajansspor’un haberine göre Fenerbahçe ile anlaşma sağladı. Sarı-Lacivertliler başarılı golcü ile 5 yıllık sözleşme imzalamayı planlıyor.

‘TEK HAYALİM GALATASARAY’DA OYNAMAK’ DEMİŞTİ

Öte yandan Fenerbahçe’nin Umut Bozok’la anlaşması sonrası oyuncunun birkaç yıl önce Galatasaray’la ilgili yaptığı açıklamalar yeniden gündem oldu. 2019 yılında verdiği bir röportajda “Tek hayalim Galatasaray’a transfer olmak. Dedem büyük bir Galatasaray taraftarıydı. Bu virüsü bana da bulaştırdı. Çok küçük yaşlarda bile Galatasaray forması koleksiyonum vardı. Hayalim bir gün Galatasaray formasıyla İstanbul derbisinde Fenerbahçe ‘ye karşı oynamak” ifadelerini kullanmıştı.

TAKAS FORMÜLÜ

Naklen yayın ihalesi ve limitlerdeki belirsizlik, Bankalar Birliği anlaşmasında yapılacak ödemeler nedeniyle Fenerbahçe transferde bonservis parası vermek istemiyor. Mame Thiam transferinde Fenerbahçe’ye büyük jest yapan Kasımpaşa ile takas yapılması planlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın