Galatasaray, İrfan Can Kahveci’yi Almak Üzere

 Galatasaray, İrfan Can Kahveci’yi Almak Üzere
Okunuyor Galatasaray, İrfan Can Kahveci’yi Almak Üzere

Fatih Terim’in çok istediği yıldız orta saha için Başakşehir yönetimi ile büyük ölçüde anlaşma sağlandı. Galatasaray milli yıldızın bonservisinin %50’si için 5 milyon Euro civarında bir bedel ödeyerek İrfan Can’ı kadrosuna alacak

Fatih Terim’in direkt ismini verdiği İrfan Can Kahveci’yi istiyorum demesi ile başlamış, oyuncunun da Galatasaray ‘a gitmek istemesi ile artan trafik sonrasında büyük ölçüde anlaşma da sağlandı. Galatasaray cephesi, gözde orta sahanın yüzde 50 bonservisi için 5 milyon Euro civarında bir bedel ödeyerek İrfan Can’ı kadrosuna almayı planlıyor.

Sarı-kırmızılıların İrfan’ı bir başka kulübe satması halinde ise alınacak bedelin yarısı Medipol Başakşehir’in kasasına gidecek. Sarı-Kırmızılı yönetimi ayrıca devre arasında oyuncu satıp İrfan Can için gelir elde edemezse sezon sonu formülünü devreye sokacak. Buna göre sarı-kırmızılılar, 25 yaşındaki futbolcu için yarım sezonluk kiralama bedeli verip sezon sonunda da %50 bonservisi için ödeme yapacak. İrfan Can şu anda 3.5 yıllık imza atmaya hazır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın