Galatasaray Florya’da Fenerbahçe’ye Özel Hazırlık!

 Galatasaray Florya’da Fenerbahçe’ye  Özel Hazırlık!
Okunuyor Galatasaray Florya’da Fenerbahçe’ye Özel Hazırlık!

Süper Lig’de gözler Fenerbahçe – Galatasaray derbisine çevrildi. Ligin zirvesi olan maçta Fatih Terim’in planı ortaya çıktı

Başakşehir galibiyetiyle kapattıktan sonra ara vermeden Fenerbahçe derbisi hazırlıklarına başladı. Sarı-Kırmızılı ekibin antrenmanları büyük bir mücadele içerisinde geçerken, ana bölümde orta, şut ve sonuçlandırma çalışmaları üzerinde duruldu.

Fenerbahçe hazırlıkları tamamlandı 
Galatasaray bugünkü idmanın ana bölümünde taktik çalışma gerçekleştirdi. Sarı-kırmızılı takım Fenerbahçe hazırlıklarını tamamladı.
Gedson Derbide Yok 
Galatasaray’ın yeni transferi Gedson Fernandes Fenerbahçe derbisinde yok.
Terim Kanatları Hedef Alacak 
Rakibin zayıf karnı olarak kanatları belirleyen Terim, bu iki bölgeyi savunma bekleriyle destekleyerek atak devamlılığı yakalamayı planlıyor.
Golü İlk Yarıda Bulmak İstiyor 
Tüm oyun kurgusunu, golü ilk yarıda bulmak üzerine organize eden Fatih hoca, ilk 11 dizilişini de bu doğrultuda güncellemeyi düşünüyor. Tecrübeli çalıştırıcı, sahaya süreceği kadroya ise bugünkü kamp öncesinde karar verecek.
Yarışın İçinde Olmalıyız 
Antrenman öncesinde oyuncularıyla kısa bir konuşma da yapan Fatih Terim, “Başakşehir maçıyla 4 haftalık bir serimiz oldu. Bunun için hepinizi tebrik ederim. Ama devamını getirmemiz şart. Hep önümüze bakmalıyız. Puan kaybetsek de, üst üste kazansak da bu yarışın içinde olmalıyız.” ifadelerini kullandı.
“Derbide sabırlı olmanızı bekliyorum’ 
Fatih Terim ayrıca “Önümüzde yine çok önemli bir sınav var. Sizden Fenerbahçe maçında da, aynı Başakşehir maçında, zaman zaman Gaziantep maçında olduğu gibi aynı yüksek tempoyla, topa hakim bir şekilde ve aynı zamanda da sabırlı, disiplinli bir oyun bekliyorum” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın