Galatasaray Bombayı Patlatıyor!

 Galatasaray Bombayı Patlatıyor!
Okunuyor Galatasaray Bombayı Patlatıyor!

Süper Lig’de şampiyonluk koltuğuna oturmak isteyen Sarı-Kırmızılı takımda flaş transfer gelişmeleri yaşanıyor… Ara transfer döneminde kadrosuna önemli isimleri kazandıran sarı kırmızılılarda yaz transfer dönemi çalışmaları da devam ediyor. 

Süper Lig’de iyi bir çıkış yakalayan sarı-kırmızılı takım, son olarak deplasmanda Kayserispor’u 3-0 mağlup etmeyi başardı.

Ara transfer döneminde kadrosunu Onyekuru, Gedson, Halil, Yedlin ve Mostafa ile güçlendiren sarı kırmızılılar sezon sonu transfer çalışmalarına da şimdiden başladı. Galatasaray yaz transfer döneminde büyük bir bomba patlatmak için harekete geçti.

A Spor yorumcusu Zeki Uzundurukan, Cimbom’un transfer gündemine dair flaş açıklamalarda bulundu. Uzundurukan,  Galatasaray’ın Talisca hamlesini açıkladı.

İşte Zeki Uzundurukan’ın o sözleri:

Beşiktaş’ın sık sık gündemine gelen eski Beşiktaşlı Talisca, 10 numara arayışlarını sürdüren  Aslan’nın da radarına girdi. Çin’de futbol yaşantısını sürdüren Talisca, İstanbul’daki günlerini özlüyor.

30 Haziran 2022’de sözleşmesi bitecek olan Talisca, Guangzhou’dan yılda 10 milyon Euro’ya yakın para kazanıyor.

Galatsaray veya Beşiktaş sezonu şampiyon tamamlarsa, Talisca için düğmeye basılacak. İki kulüp de şimdilik bekleme halinde..

Sezon sonu iki ezeli rakip Talisca için karşı karşıya gelebilir.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın