Galatasaray Açıkladı Radamel Falcao…

 Galatasaray Açıkladı Radamel Falcao…
Okunuyor Galatasaray Açıkladı Radamel Falcao…

Galatasaray, Süper Lig’in 24. haftasında Fenerbahçe   ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarına başladı. Sakatlığını atlatan Kolombiyalı golcü Radamel Falcao ,antrenmanın ilk ve ikinci bölümünde takımla birlikte çalıştı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’ndeki Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan antrenmanda dün akşam oynanan Süper Lig maçında tam süre alan futbolcular günü yenilenme çalışmasıyla tamamladı. Diğer futbolcular ise ısınma hareketleri antrenmana başladı. Daha sonra pas oyunları oynandı. Ana bölümde dayanıklılığa yönelik dar alan oyunları üzerinde duruldu. Antrenman, yenilenme koşusu ve soğuma hareketlerinin ardından sona erdi.

RADAMEL FALCAO TAKIMLA ÇALIŞTI

Antrenmanda Şener Özbayraklı Oğulcan Çağlayan ve Emre Taşdemir kontrollü bir şekilde antrenmanın tamamında takımla birlikte çalışmalara katıldı. Radamel Falcao, antrenmanın ilk ve ikinci bölümünde takımla birlikte çalıştıktan sonra son bölümde kendisi için hazırlanan özel program dahilinde bir çalışma gerçekleştirdi. Safiane Feghouli  ise tedavisinin ardından ağırlıksız ortam koşu çalışmalarına başladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın