Galatasaray 5 İsimle Anlaşma Sağladı!

 Galatasaray 5 İsimle Anlaşma Sağladı!
Okunuyor Galatasaray 5 İsimle Anlaşma Sağladı!

Galatasaray’da Lig heyecanı devam ederken bir yandan da transfer çalışmalarına hız verdi. Sarı Kırmızılılar anlaşma sağladığı 5 isimle imzalar atıyor.

MUSLERA İLE YENİLENDİ 

Galatasaray’da Fernando Muslera’nın sözleşmesi geçtiğimiz ay uzatılmış ve Uruguaylı kaleci ile 3 yıllık yeni sözleşme imzalanmıştı.

ARDA, MARCAO, LUYİNDAMA, ÖMER VE EMRE İMZAYI ATIYOR 

Galatasaray, teknik direktör Fatih Terim’in raporu doğrultusunda iç transfere öncelik vermiş durumda. Muslera’nın sözleşmesini uzatan sarı kırmızılı yönetim,  Luyindama , Marcao , Emre Akbaba, Arda Turan ve Ömer Bayram ile yapılan görüşmelerde de imza aşamasına geldi. Anlaşmaların kısa süre içinde açıklanması bekleniyor.

MARCAO VE LUYINDAMA İLE 3 YIL DAHA 

Luyindama ve Marcao’nun Galatasaray ile 1 yıl daha sözleşmesi bulunuyor. Başarılı savunmacı oyuncularıyla 3’er yıllık yeni bir sözleşme yapılacak.

İŞTE YILLIK ÜCRETLERİ 

Böylece iki ismin sözleşme süreleri 4 yıla çıkacak. 1 milyon 50 bin euro yıllık maaşı olan Luyindama’nın yeni ücreti 1.5 milyon euro olacak. Marcao’nun ücreti ise 1.5 milyon euro seviyesine gelecek.

AKBABA TL’YE DÖNÜYOR 

Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Emre Akbaba ile de 3 yıllık anlaşma sağlandı. 28 yaşındaki orta saha oyuncusunun yeni ücreti ise 7 milyon TL olacak

ARDA TURAN 1 YIL DAHA GALATASARAY’DA 

Sarı kırmızılı yönetim, kaptan Arda Turan’a 1 yıllık imza attıracak. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ömer Bayram’la da anlaşma aşamasına gelindi. Arda’nın 5 milyon TL, Ömer’in ise 6 milyon TL yıllık ücret alması bekleniyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın