Flaş Ersin Destanoğlu Kararı

 Flaş Ersin Destanoğlu Kararı
Okunuyor Flaş Ersin Destanoğlu Kararı

Süper Lig’de mücadeleye devam eden Beşiktaş’ta sıcak gelişmeler yaşanıyor… Bu sezon da geçen sezon olduğu gibi performansı ile beğeni toplayan Kaleci Ersin Destanoğlu için flaş kararlara imza atılıyor…

Ersin Destanoğlu Şampiyonlar Ligi’nde Ajax deplasmanında tekrar gözleri üstüne toplayan ve dikkat çeken isim oldu Daha 20 yaşında olmasına rağmen oldukça sakin ve olgun hareketleri ile de takım arkadaşlarına sık sık uyarılarda bulunan başarlı eldiven beğenileri toplamaya devam ediyor.  

Sezon başında Nice’den Ersin için gelen milyon teklifi de kabul etmeyen Beşiktaş yönetimi, fiyatı 10 milyon Euro olarak belirlemişti… Son olarak  Fransa Ligue 1 Ekiplerinin radarına girdi.

Bunu üzerine Beşiktaş yönetimi başarılı eldiven için kollarını sıvadı. Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi başarılı kale bekçisini maaşına zam yapma kararı aldı.

Daha önce 10 milyon Euro beklentisi olan Ersin hali hazırda 2001 ve sonrası doğumlu kaleciler arasında Shakhtar’ın file bekçisi Trubin’den sonra dünyanın en pahalı ikinci ismi olarak kayıtlara geçti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın