Fernando Muslera’dan Fedakarlık!

 Fernando Muslera’dan Fedakarlık!
Okunuyor Fernando Muslera’dan Fedakarlık!

Geri dönüşüyle birlikte farkını ortaya koyan Muslera, soğukların arttığı günlerde ameliyat bacağından ciddi ağrılar çekiyor.

Sadece yetenekleri ve sporcu kişiliğiyle değil, karakteriyle de Türk futbolunun örnek isimlerinden biri haline gelen Fernando Muslera, Galatasaray için fedakârlık yapmaya devam ediyor.

Fanatik’ten Metin Karabaş’ın haberine göre; Özellikle soğuk havalarda operasyon geçirdiği kemiğinde çok ciddi ağrılar olduğu öğrenilen Muslera’nın, son Kasımpaşa sınavında da dayanılmaz acılar çektiği ortaya çıktı. Hatta sağlık ekibinin, “Devam etme” uyarılarına rağmen, “Takımımı yalnız bırakamam” diyerek ayakta kalmayı sürdürdüğü ortaya çıkan Nando’nun bu tavrı, teknik heyetten büyük takdir topladı.

Muslera’nın acılarını hafifletmek ve kemiklerini güçlendirmek için hem maçlardan hem de antrenmanlardan sonra kendisine özel bir çalışma programı uygulanıyor.

Takımdan ayrı kaldığı süre boyunca refleks geliştirici son teknoloji uygulamalarla eski formuna çabuk kavuşması sağlanan 34 yaşındaki Muslera’nın, fiziksel açıdan daha uzun yıllar kalecilik yapmasında bir engel bulunmadığı belirtiliyor.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın