Ferdi Kadıoğlu Yuvadan Uçuyor

 Ferdi Kadıoğlu Yuvadan Uçuyor
Okunuyor Ferdi Kadıoğlu Yuvadan Uçuyor

Fenerbahçe’nin genç yeteneği Ferdi Kadıoğlu için İngiliz ekipleri nabız yokluyor.

2021-22 sezonunun ara transfer döneminde Ferdi Kadıoğlu ile dirsek teması kuran Nottingham Forest, sözleşmesi sezon sonunda bitecek oyuncuyu bedavaya kadrosuna katmanın planlarını yapmıştı. İlerleyen süreçte Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe ile 4 yıllık yeni kontrat yapmış ve çiçeği burnunda İngiltere Premier Lig ekibinin planları suya düşmüştü.

BİR PREMİER LİG EKİBİ DAHA PEŞİNDE

Nottingham Forest’ın ardından İngiltere Premier Lig’in bir diğer yeni ekibi Fulham da Ferdi Kadıoğlu için devreye girdi. Aksam’ın İngiliz basınından aktardığı habere göre Fulham, 22 yaşındaki futbolcu için Fenerbahçe’nin kapısını çalmaya hazırlanıyor.

“FENERBAHÇE 20 MİLYON EURO İSTİYOR”

Fenerbahçe kesinlikle satmayı düşünmediği Ferdi Kadıoğlu’nda tok satıcıyı oynuyor. Sarı-Lacivertlilerin başarılı isim için istediği rakamın 20 milyon euro olduğu İngiliz basınında yer aldı. Öte yandan 200 milyon euro gibi inanılmaz bir ayakbastı parası kazanan Fulham’ın ise bu rakamı karşılayabileceği haber detayında verildi.

4 yıldır formasını giydiği Fenerbahçe’de toplam 101 maça çıkan Ferdi Kadıoğlu, 10 gol 12 asistlik performans sergiledi. 22 yaşındaki futbolcunun güncel piyasa değeri 10,5 milyon euro

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın