Ferdi Kadıoğlu sınıfı geçti – Spor Haberleri

 Ferdi Kadıoğlu sınıfı geçti – Spor Haberleri
Okunuyor Ferdi Kadıoğlu sınıfı geçti – Spor Haberleri

Türkiye Milli Futbol Takımı’nın Faroe Adaları ile oynadığı maçta ilk kez milli formayı giyen Ferdi Kadıoğlu, performansıyla göz doldurdu.

Fenerbahçe’nin yıldız isimlerinden biri olan Ferdi Kadıoğlu, Türkiye Milli Futbol Takımı’nın Faroe Adaları ile oynadığı Uluslar Ligi C Grup 1. karşılaşmasındaortaya koyduğu performansla alkış aldı.

FERDİ İLKİ YAŞADI

Milli Takım tercihi sıkça tartışılan fakat; Türkiye için oynamaya karar veren Ferdi Kadıoğlu, sakatlanınca mart ayındaki Portekiz maçını kaçırmıştı. 22 yaşındaki oyuncu, önceki akşam Faroe Adaları karşısında Ay-Yıldızlı formayı ilk defa sırtına geçirdi, performansıyla alkış aldı.

HEDEF 4 MAÇI KAZANMAK

Genç yıldız, heyenaklenve gururlu olduğunu söyleyerek, “Net bir galibiyet aldık. Hedefimiz 4 maçı da kazanmak. Bu hedef doğrultusunda ilerliyoruz. Zamanla saha içinde daha iyi anlaşacağız. Birbirimizi daha iyi tanıyıp, gelişeceğiz” ifadelerini kullandı.

FENERBAHÇE’DEKİ PERFORMANSI

Ferdi Kadıoğlu, geçen sezon Fenerbahçeformasıyla 38 mücadelede 2903 dakika süre aldı. Sarı-lacivertli futbolcu 3 gol 3 asistlik başarı sergiledi. Ferdi, sık sık bek pozisyonunda değerlendirilmişti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın