Ferdi Kadıoğlu Müjdesi

 Ferdi Kadıoğlu Müjdesi
Okunuyor Ferdi Kadıoğlu Müjdesi

Fenerbahçe’nin 2018-2019 sezonun başında Hollanda ekibi NEC Nijmegen’den 1.4 milyon Euro bonservis bedeliyle kadrosuna kattığı 22 yaşındaki Ferdi Kadıoğlu’nun sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Genç yıldızla henüz anlaşma sağlayamayan sarı-lacivertliler teklifini yükseltti.

İşte detaylar…

Fenerbahçe’nin genç yıldızı Ferdi Kadıoğlu  bu sezon 29 resmi maçta şans buldu. 22 yaşındaki oyuncu rakip fileleri 3 kez havalandırma başarısı gösterdi. Ferdi Kadıoğlu takım arkadaşlarına 3 asist yaptı.

DEĞERİNİ YÜKSELTTİ

Sarı-lacivertli takımda bu sezon küllerinden doğan Ferdi Kadıoğlu güncel piyasa değerini oldukça yükseltti. Avrupa’nın da ilgisini çeken genç oyuncunun güncel değeri 8 milyon euro olarak gösteriliyor.

1.4 MİLYON EUROYA GELDİ

ESA Rijkerswoerd altyapısında futbolculuk kariyerine başlayan Ferdi Kadıoğlu  çok genç yaşta NEC Nijegen altyapısında transfer oldu. Tecrübeli futbolcu 2018-2019 sezonunda Fenerbahçe’ye   geldi. Fenerbahçe bu transfer için Hollanda  temsilcisine 1 milyon 400 bin euro ödedi.

FERDİ DEVAM ETMEK İSTİYOR

Milliyet’in haberine göre; bu sezon Fenerbahçe’nin yıldızı olarak parlayan Ferdi Kadıoğlu’nun sözleşme konusu tüm camiada merakla bekleniyor. Taraftarlar genç oyuncuyla yeni sözleşme yapılmasını istiyor. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Ferdi de sarı-lacivertli formayla devam eteyi düşünüyor.

Fenerbahçe de böylesine bir potansiyeli ve yeteneği kaybetmek istemiyor. Şu anda Ferdi Kadıoğlu için tek sorun alacağı ücret.

FENERBAHÇE TEKLİFİ YÜKSELTTİ

Sarı-lacivertlilker ilk başta çok düşük teklif yaptı. 22 yaşındaki futbolcuya euro bazında sunulan teklif şu an aldığı maaşından daha azdı. Ancak kulüp daha sonra belli bir seviyeye çıktı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın