Ferdi Kadıoğlu kulüp rekorunu kırarak gidiyor!

 Ferdi Kadıoğlu kulüp rekorunu kırarak gidiyor!
Okunuyor Ferdi Kadıoğlu kulüp rekorunu kırarak gidiyor!

Fenerbahçe’nin yıldızı Ferdi Kadıoğlu, Avrupa ekiplerinin transfer radarında yer alıyor. Öte yandan Sarı-Lacivertliler başarılı futbolcunun fiyatını belirledi. Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe tarihinin en yüksek bedelli transfer satışı olarak tarihe geçmeye hazırlanıyor.

Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu sergilediği performans sonrası Avrupa kulüplerinin transfer hedefi haline geldi. Jesus’la birlikte çıkışını sürdüren başarılı futbolcu, Sarı-Lacivertlilerin tarihine geçecek bir rakamla takıma veda edebilir. Fenerbahçe, Ferdi Kadıoğlu için rekor bedel istiyor.

FERDİ KADIOĞLU TAM 25 MİLYON EURO
Başarı basamaklarını hızla çıkan Ferdi Kadıoğlu, Fenerbahçe tarihinin en yüksek bedelli transfer satışı rekorunu kırmaya hazırlanıyor. Ajax, Sevilla, Inter, Napoli gibi kulüplerin istediği Ferdi Kadıoğlu için Fenerbahçe tam 25 milyon euro talep ediyor.

FERDİ KADIOĞLU 1,4 MİLYON EUROYA TRANSFER EDİLMİŞTİ

Fenerbahçe’nin 2018-19 sezonu başında NEC Nijmegen’den sadece 1,4 milyon euroya transfer ettiği Ferdi Kadıoğlu’nun transferi 25 milyon euroya gerçekleşirse başarılı futbolcu, Elvir Baljic’in 23 yıllık rekorunu tarihe gömmüş olacak. Sarı-Lacivertliler Baljic’i 21 milyon euroya Real Madrid’e satmıştı.

ALİ KOÇ YAPTIĞI ASTRONOMİK TRANSFER SATIŞLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR

Ali Koç döneminde yapılan yüksek bedelli transfer satışlarına Ferdi Kadıoğlu da eklenebilir. Ali Koç 2018 yılında başkanlık koltuğuna oturduktan sonra Eljif Elmas’ı 16,2 milyon euro, Vedat Muriqi’yi 20 milyon euro, Kim Min-Jae’yi ise 18,05 milyon euroya göndererek dikkat çekmişti.

Bu isimlerin yanı sıra Ali Koç başkan olduktan sadece birkaç ay sonra Josef de Souza’yı 12 milyon euro, Giuliano’yu ise 10,5 milyon euroya satmıştı.

FERDİ KADIOĞLU’NUN SEZON KARNESİ

Bu sezon Fenerbahçe formasıyla tüm kulvarlarda 19 maça çıkan Ferdi Kadıoğlu 1 asistlik katkı verdi. Sarı-Lacivertliler 17 Mart tarihinde başarılı futbolcuyla 4 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın