Fener’li Özil’e İki Talip

 Fener’li Özil’e İki Talip
Okunuyor Fener’li Özil’e İki Talip

Fenerbahçe’ye geldiği günden bu yana şu ana kadar aradığını bulamayan  Mesut Özil için flaş gelişmeler yaşanıyor…

Fenerbahçe’deki performansıyla zaman zaman tartışılan 32 yaşındaki futbolcuya transferde iki kulübün talip olduğu iddiası ortaya atıldı. Mesut’un Fenerbahçe’de mutlu olduğu ancak iyi bir teklif gelmesi durumunda değerlendirebileceği iddia edildi.

Yıldız futbolcuyu talip olan iki kulüp ile devre arasında Fenerbahçe ile temasa geçeceği belirtildi. İşte Mesut Özil’i kadrosuna katmayı amaçlayan kulüpler..

Sezonun basından beri tartışılan isimlerinden biri olan Mesut Özil  için ABD iddiaları çoğalıyor. İsmi son zamanlarda sık sık  MLS takımları ile anılan yıldız futbolcuyu isteyen takımların  Mev York Red Bull ve Inter Miami olduğu belirtiliyor.

10 OCAK’TA BAŞLAYACAK

Takvim’in haberine göre, iki kulübün devre arasında hem Fenerbahçe hem de Mesut Özil ile temasa geçmesi bekleniyor. MLS’te kış transfer dönemi 10 Ocak’ta açılacak ve 15 Şubat tarihinde sona erecek.

TEKLİFİ DEĞERLENDİRECEK
Mesut’un Fenerbahçe’de mutlu olduğu ancak iyi bir teklif gelmesi halinde değerlendirmeye alacağı belirlendi. Yıldız futbolcu 7 resmi maçta forma giyerken 2 gol attı ve 1 asist kaydetti.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın