Fener’in Sol Bek hedefi Marcelo

 Fener’in Sol Bek hedefi Marcelo
Okunuyor Fener’in Sol Bek hedefi Marcelo

Sol bek takviyesi yapmak için çalışmalarını hızlandıran Fenerbahçe, gözünü Real Madrid’in yıldız ismi Marcelo’yu gündemine aldı.

Brezilya basını Real Madrid’ten ayrılan Marcelo’nun Fenerbahçe transferine yakın olduğunu yazdı. Roberto Carlos’un, Marcelo için devrede olduğu iddia edildi.

Takımın başına dünyaca ünlü teknik adam Jorge Jesus’u getirerek, gelecek sezona şampiyonluk parolası ile hazırlanan Fenerbahçe, transfer çalışmalarına da hız kazandırdı.

Jesus istiyor, Marcelo yakın
Adı Sarı-Lacivertli kulüp ile anılan Real Madrid’in başarılı sol beki Marcelo’nun Fenerbahçe’ye yakın olduğu iddia edildi. Brezilya basınından UOL’nin haberine göre Jorge Jesus, Real Madrid’ten ayrılan Marcelo’nun transfer edilmesini istedi.

Avrupa’da devam edecek
Haberde tecrübeli sol beke ABD ve Brezilya’dan tekliflerin geldiği ancak Marcelo’nun kariyerine Avrupa’da devam etmek istediği ifade edildi. Fenerbahçe’nin yakından ilgilendiği süper yıldızın, Roberto Carlos’un izinden gidebileceği kaydedildi.

Roberto Carlos devrede
Öte yandan Fanatik’in haberine göre Fenerbahçe, Marcelo’ya yıllık 4 milyon Euro teklifte bulundu. Marcelo’nun ise Madrid’teki ilk döneminde takım arkadaşı olan ve ardından Fenerbahçe’nin yolunu tutan Roberto Carlos’un da devreye girmesiyle bu teklife evet dediği kaydedildi.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın