Fener’den Nikola Maksimovic Atağı

 Fener’den Nikola Maksimovic Atağı
Okunuyor Fener’den Nikola Maksimovic Atağı

Yeni sezon için kollarını sıvayan Fenerbahçe’de sıcak transfer hareketliliği yaşanıyor. 7 senelik kupa hasretine son vermek için bu çaba sarf eden yönetim , nokta atış transferler peşinde.

Geçtiğimiz sezon yaşadığı sıkıntılar ile tekrar karşılaşmamak için Başkan Ali Koç çok dikkatli davranıyor.

Yeni sezonda Fenerbahçe’yi 3-4-3 sistemiyle oynatmayı planlayan Vitor Pereira, 3’lü savunmanın ortasında oynayacak bir stoper arıyor.

Portekizli teknik adam, bu bölge için rotasını belirledi. Napoli’nin yıldızı Nikola Maksimovic’i kadroda görmek istiyor. Transfer için harekete geçen Fenerbahçeli kurmaylar, Maksimovic teklifini hazırladı. İşte o teklif..

Başkan Ali Koç’tan ilk 11’de oynayacak 4 transfer isteyen teknik direktör Vitor Pereira’nın eksik gördüğü bölgelerden birisinin de savunma olduğu öğrenildi.

A Spor’un haberine göre, yeni transfer Steven Caulker’ın şu ana kadarki performansından memnun kalmayan Portekizli hocanın raporu sonrası harekete Fenerbahçe yönetiminin listesinin ilk sırasında Nikola Maksimovic olduğu belirlendi.

Sarı-lacivertliler, Napoli ile sözleşmesi sona eren ve boşta olan Sırp yıldızla yaklaşık 1 ay önce masaya oturmuştu. Ancak o dönem Maksimovic’in yüksek maaş talebi ve Lazio’ya gitme isteği nedeniyle görüşmeler tıkanmıştı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın