Fener’de Vitor Depremi

 Fener’de Vitor Depremi
Okunuyor Fener’de Vitor Depremi

Süper Lig’de Konyaspor’a 2-1 yenildikleri maç ardından konuşan Teknik direktör; ” En kötü oyunumuzu Oynadık” dedi.

Üst üste kayıp yaşayan Fenerbahçe  19 puanda kaldı , Konyaspor ise üst üste 2. galibiyetini alarak 20 puana yükseldi.

Maçı değerlendiren Portekizli teknik adam, “Hoca olarak sorumluluğu alırım. Korkunç başladık maça. İlk dakikaların çok önemli olduğunu ve konsantre başlamamız gerektiğini söyledik. Ölümcül hatalar yaptık. Reaksiyon göstermeliydik ama hiçbir şey yapmadık. Devre arasında oyuncularımla konuştum. İlk yarıda da değişiklikler yaptım reaksiyon için. İkinci yarı daha farklıydı. Reaksiyon gösterdik. İlk defa, geldiğimden beri en kötü oyunumuzu oynadık. Bizim yapmamız gereken şey, başkanımızla birlikte konuşup bu durumu tersine çevirmek ve bu durumu olabildiğince çabuk değiştirmek.” dedi.

İlk 11 seçimi, ve sürekli rotasyon yapması ile sürekli gündemde olan teknik adam bu yaşanan kayıp üzerine daha çok eleştireler aldı. Rossi’nin yerine Serdar Dursun, Nazım’In yerine Novak, Pelkas’ın yerine İrfan Can’ı süren Vitor Perira’ya tepkiler yağdı.

Hem Avrupa’da hem de Süper Lig’de kayıp ile dönen teknik adam bu kayıp ile gündeminin tam ortasına oturdu.

”Guardiola yaptınız!

Vitor Pereira’yı altyapı hocası olarak nitelendiren Akın, ”Altyapı hocasını alıp Guardiola yaptınız ya yazıklar olsun!” ifadelerini kullandı. Serhat Akın’ın bu gönderisi kısa süre içerisinde Fenerbahçeli taraftarlar tarafından etkileşim yağmuruna tutuldu.

Yeniden Ayağa Kalkıcaz

Vitor Pereira “Çok mutsuzum. Fenerbahçe’nin neler beklediğini, neler istediğini biliyorum. Şimdi yeniden ayağa kalkacağız ve en iyisini yapmak için çalışacağız. Hatalarımızı düzelteceğiz. Bunu yapabilecek kapasitemiz var. Bu sezon iyi oynadığımız var. Konyaspor maçı asla tekrarlanmamalı.” diyerek sözlerini noktaladı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın