Fener’de Sinan Bolat Hamlesi

 Fener’de Sinan Bolat Hamlesi
Okunuyor Fener’de Sinan Bolat Hamlesi

Süper Lig’de üst üste kayıplar alan Fenerbahçe yönetim yaralarını sarmak için harekete geçti. Bu sezon mutlak şampiyonluk parolası ile başlayan Kanarya yaralarını sarıyor….

Fenerbahçe’nin Milli kalecisi Altay Baygınıdır’ın Konyaspor maçında sakatlanması Fenerbahçe yönetilmeni harekete geçirdi.

Sürpriz Transfer Takviyesi

Yıldız Kalecinin omzundan sakatlandığı ve geçirdiği ameliyat sonrası 4 ay yeşil sahalarda uzak duracağı ve Yedek file Bekçisi Berke Özer’in de tam güven vermemesi sebebi ile Fenerbahçe Ocak ayında takviye yapacağını duyurdu.

Akşam’ın haberine göre; Kaleyi tecrübeli bir isme emanet etmek isteyen Sarı-Lacivertlilerde gündeme gelen ilk isim ise milli file bekçisi Sinan Bolat oldu.

Kaledeki sorunu çözüp puan farkını kaymayı hedefleyen Kanarya zaman kaybetmek istemiyor. 33 yaşındaki kalecinin sözleşmesi sezon sonu bitiyor olması Fenerbahçe yönetiminin yüzü güldürdü .

Kanarya, Sinan Bolat’ın kulübü Gent ile devre arasında masaya oturmaya hazırlanıyor. Sarı-Lacivertliler makul bir bedelle transferi noktalama amacında.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın