Fener’de Kim Min Jae Rüzgarı

 Fener’de Kim Min Jae Rüzgarı
Okunuyor Fener’de Kim Min Jae Rüzgarı

Süper Lig’de kıyasıya mücadeleye devam eden Fenerbahçe’de sıcak sıcak gelişmeler yaşanıyor. Bu sezon kupa hasretine son vermek isteyen Başkan Ali Koç Ve Teknik Direktör Vitor Pereria çok dikkatli adımlar ile ilerliyor.

Fenerbahçe’de sergilediği performans ile öz dolduran Kim Min Jea gündemde…

Teknik direktör Vitor Perira’nın ısrarı üzere transferi gerçekleşsen yıldız oyuncu , ortaya sergilediği performans ile Lig’de parlamaya devam ediyor. Hız ve kesici özeliği ile baş döndüren Kim Min Jae için flaş transfer iddiaları ortaya atıldı. Fenerbahçe’nin Güney Koreli stoper için talep ettiği bonservis bedeli de ortaya çıktı.

GÖZDE TALİBİ TOTTENHAM

Sarı -Lacivertlilerin 3 milyon Euro karşılığında kadrosuna dahil ettiği yıldız oyunucun en ciddi talibi Tottenham. İngiliz ekibi, Kim Min-Jae için Fenerbahçe maçlarına scout ekiplerini gönderirken oyuncu için en geç sezon sonunda Sarı-Lacivertlilere astronomik bir teklif yapacak.

EN AZ 20 MİLYON EURO TALEP EDİYOR

Bunun üzerine Fenerbahçe’nin Kim Min-Jae için talep ettiği bonservis bedeli de ortaya çıktı. Kim Min-Jae’yi sezon sonuna kadar kesinlikle satmayı düşünmeyen Sarı-Lacivertliler, 2022-23 sezonu yaz transfer döneminde astronomik bir teklif gelmesi halinde transfere razı olacak. Fenerbahçe’nin Kim Min-Jae’den beklediği bonservis geliri ise en az 20 milyon euro. Kanarya bu rakamın altındaki tüm teklifleri hiç düşünmeden reddedecek.

ALİ KOÇ: 8-9’A ALABİLİYORLARSA GELSİNLER BAKALIM

Bu arada Ali Koç, Kasımpaşa maçı sonrası yaptığı açıklamada Kim Min-Jae’nin 9 milyon euroluk serbest kalma bedeli iddialarını yalanladı. Başkan Koç, “8-9’a alabiliyorlarsa gelsinler bakalım. Kim Min-Jae dünya çapında bir oyuncu. Onu bir sezondan fazla burada tutabilirsek ne ala. Daha yüzde 60, yüzde 70’iyle oynuyor” ifadelerini kullandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın