Fener’de Kaleci Operasyonu

 Fener’de Kaleci Operasyonu
Okunuyor Fener’de Kaleci Operasyonu

Süper Lig’de ilerlemeye devam eden Fenerbahçe yönetimi kaleci operasyonu için düğmeye bastı…

Altay Bayındır’ın yaşadığı sakatlık sonrası kale Berke Özer’e emanet edilmişti. Altay Bayındır’ın yokluğunda çok güzel bir başarı gösteren Berke Fenerbahçe yönetiminin yüzünü güldürdü.

Söz konusu maçlarda Berke Özer, Fenerbahçe forması ile 14 maça çıkarken, 5 maçta kalesini gole kapattı. Berke bu maçlarda kalesinde 14 gol gördü. Sakatlanana kadar 15 maçta Fenerbahçe kalesini koruyan  Altay Bayındır ise 4 maçta kalesinde gol görmezken, 19 gole engel olamadı.

Her ne kadar Berke’nin performansından memnun kalınsa da yedek kulübesinde alternatif olacak bir başka kalecinin bulunmaması yönetimi harekete geçirdi.

Ajansspor’un haberine göre; Sarı-lacivertli yönetim, Altay Bayındır’ın sahalara dönüşünün henüz netlik kazanmaması,  Berke Özer’in kalede alternatifsiz kalması yüzünden Altay’a alternatif olacak bir ismi transfer etmek için görüşmelere başladı.

SİNAN BOLAT SESLERİ
Yönetim ayrıca milli takım forması giyen, yaşı ve tecrübesi ile takıma ağabeylik yapabilecek olan futbol hayatını Belçika ekibi Genk’te sürdüren Sinan Bolat ismi üzerinde de duruyor.

Sarı lacivertlilerde kale için liste kabarık. Çaykur Rizespor’un 27 yaşındaki kalecisi Gökhan Akkan, Kasımpaşa’nın 32 yaşındaki file bekçisi Ertuğrul Taşkıran ve Göztepe’nin 23 yaşındaki eldiveni İrfan Can Eğribayat şu an listenin ilk sırasında yer alıyorlar.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın